Ve středu 12.11. se na Základní škole Komenského uskutečnil sběr starého papíru. Aktivně se zapojily skoro všechny třídy. Přidali se i lidé a firmy z širokého okolí. Podařilo se tak vysbírat 9088 kg papíru – skoro o 200 kg více než loni a o 3000 kg více než v roce 2023. Papír byl odvezen a využit k dalšímu zpracování. Tak jsme přispěli k prospěšnému způsobu likvidace nepotřebného materiálu. Při sběru pomáhali také žáci 9.A. Akce by se neobešla ani bez našich dvou pánů školníků. Všem zúčastněným moc děkujeme!
David Šmerda & David Jurka