Pondělí 20. 1. 2020

Úřední deska

Prodej vstupenek probíhá na ZŠ Komenského v kanceláři zástupců ředitele.

Rozvrh a známky si můžete zkontrolovat i na Vašem mobilním zařízení. Pokud máte iPad, iPhone nebo zařízení s OS Android, můžete si stáhnout nativní aplikaci pro Vaše zařízení. Pro více informací klikněte zde.


Kritéria pro přijetí do sportovní třídy ve školním roce 2020 -2021 

Informace pro rodiče
Kritéria pro přijetí
Přihláška


Lyžařský výcvikový kurz Horní Bečva 2020

Podrobné informace 
Co s sebou na hory?! 
Řád lyžařského výcvikového kurzu 
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte 
Snowboard 



Výroční zpráva za rok 2018/19 (vyvěšeno 29.9.2019)
Platný školní řád (vyvěšeno 26.10.2018) - zde.
Žádost o vystavení průkazu ISIC pro školáky 
MÍSTNÍ AKČNÍ PLÁN II rozvoje vzdělávání v ORP Slavkov u Brna - kalendář akcí 

 

Seznam novinek

Kalendář

         
termín  čas  akce  kde  zúčastní se
Út 1.10. celý den Výukový program ZOO Brno VI.A,B
St 2.10. celý den Procházka městem s pověstmi Brno V.A
Čt 3.10. celý den Procházka městem s pověstmi Brno V.B
Pá 4.10. celý den KK přespolní běh Hodonín postupující z OK
Út 8.10. celý den Výukový program IPS Vyškov IX.B
St 9.10. celý den Výukový program IPS Vyškov IX.C

Čt 10.10.

7.00 - 15.00 h Sběr papíru u ZŠ ve Svojsíkově parku celá škola
Út 15.10. 15.00 h Ukázková hodina pro rodiče žáků 1. ročníku I.A, I.B
Čt 17.10. 9, 10, 11 h Výchovný koncert - Réva gymn. sál školy celá škola
Pá 18.10. celý den Výukový program - Čarovné býlí Rozmarýnek II.A, B
Po 21.10. celý den Dopravní výchova Dopravní hřiště Vyškov IV.A
Út 22.10. od 8.00 h Vánoční fotografování přihlášení žáci
St 23.10. celý den Dopravní výchova Dopravní hřiště Vyškov IV.B
Čt 24.10.   Veletrh vzdělávání Vyškov 9. roč.
Čt 24.10. 8.55 - 10.45 Budeme čtenáři - MAP 1. roč.
Út 29.10-St 30.10.   Podzimní prázdniny    
31.10. celý den Výukový program ZOO Brno VI.C,D
1.11. celý den Výstava minerálů Tišnov 9. roč.
12.11. celý den Výukový program ZOO Brno VIII.A, B
12.11.

 

15.00 - 17.00

15.15 - 17.15

Schůzky s rodiči:

1. stupeň (2. - 5. ročník)

2. stupeň (6. - 9. ročník)

zákonní zástupci
13.11. celý den Pasování čtenářů DS 2. roč.
14.11. celý den Výukový program IPS Vyškov IX.A
14.11. 13,00 - 14,00 Workshop MAP - OZOBOTI ŠD - 2. oddělení ŠD - 2. oddělení
15.11. 13,00 - 14,00 Workshop MAP - OZOBOTI ŠD - 4. oddělení ŠD - 4. oddělení
18.11. celý den Výukový program ZOO Brno VII.A, B
20.11. 8.55 -9.40 Čas proměn - výukový program dívky 7. roč.
20.11. 10.00 - 12.30 Bát, či nebát se...? - výukový program - rizikové faktory IX.A, B, C
27.11. 13,30 - 14,30 Čertoviny gymnastický sál 1. oddělení
29.11. 10.55 - 12.35 Šk. kolo olympiády v ČJ 6.D vybraní žáci 8. a 9.roč.
29.11. 8,00 - 11,40 Projektový den: Bitva u Slavkova knihovna 2. a 3. ročníky
2.12. 10,00 - 11,40 Výukový program Napoleon zámek VIII.C
2. 12. 8,00 - 11,40 Postupné testování žáků - školní úspěšnost I.A žáci I.A
3. 12. 8,00 - 11,40 Postupné testování žáků - školní úspěšnost I.B žáci I.B
3.12. celý den Projekt - Německé zemské gymnázium Brno VIII.A
5.12.

8.30 - 9.30

10.15 - 11.15

11.45 - 12.45

Anglické divadlo Společenský sál Bonaparte

3. - 5. roč.

třídy 2. stupně

třídy 2. stupně

6.12. od 8,00 Mikuláš na 1. stupni třídy 1. stupně žáci 1. stupně
6.12. 13,00 - 14,00 Workshop MAP - OZOBOTI ŠD - 6. oddělení ŠD - 6. oddělení (Tyršova)
11.12. 13,00 - 14,00 Workshop MAP - OZOBOTI ŠD - 3. oddělení ŠD - 3. oddělení
12.12. 15.00 - 17.00 Vánoční setkání s přáteli školy celá škola
13.12. 13,00 - 14,00 Woklshop MAP - OZOBOTI ŠD - 1. oddělení ŠD - 1. oddělení
16.12. 13,30 - 14,30 Workshop MAP - OZOBOTI ŠD -. 5. oddělení ŠD - 5. oddělení
17.12. celý den Okresní kolo ve florbale starší dívky Rousínov  
19.12. celý den Mravencovo desatero, Sojčí lumpárny - výukový program Jezírko I.A, III.A
19.12. 13,00 - 14,30 Vánoční besídka s nadílkou ŠD - 1. - 6. oddělení 1. - 6. oddělení ŠD
20.12. celý den Sportovní olympiáda tělocvičny 2. stupeň
20.12. 10.00 Filmové představení - Dumbo SC Bonaparte 1. stupeň
23.12.2019 - 3.1.2020   Vánoční prázdniny   celá škola
7.1.2020

15.00 - 17.00

15.15 - 17.15

Schůzky s rodiči:

1. stupeň (1. - 5. ročník)

2. stupeň (6. - 9. ročník)

zákonní zástupci
7.1. 2020 16,00 Schůzka - kariérové poradenství knihovna zákonní zástupci vycházejících žáků
7.1. 2020 17,15 Schůzka - VP Krásensko - 6. roč. knihovna zákonní zástupci zúčastněných žáků
7.1. 2020 17,15 Schůzka LVVZ - 7. roč. divadelní sál školy zákonní zástupci zúčastněných žáků
10.1.2020 celý den Mravencovo desatero, Sojčí lumpárny Jezírko I.B, III.B
10.1.2020 17.00 Exhibice Glitter Stars sportovní hala ZŠ V.A, V.B
17.1.2020 13,30 - 14,30 Netradiční zimní olympiáda sportovní hala ZŠ 3.,4. a 5. oddělení ŠD
21.1.2020 celý den KK - ČEPS CUP ve florbale Brno postupující žáci 1. st.
22.1.2020 13,30 - 14,30 Netradiční zimní olympiáda gymnastický sál ZŠ 1. oddělení
23.1.2020 celý den KK ve florbale sportovní hala ZŠ postupující děvčata 8. a 9. roč.
27.1.2020 14.00 Pedagogická rada divadelní sál pedagogičtí pracovníci
29.1.2020 7,30 - 11,00 Výukový program - Cesta sluneční soustavou planetárium Brno Hudcová, Gejdošová,Rožnovská
30.1.2020 13,00 - 14,00 Netradiční zimní olympiáda malá tělocvična ZŠ 2. oddělení
30.1.2020  

Vysvědčení za 1. pololetí

1. stupeň - konec výuky - 11,40

2. stupeň - konec výuky - 12,35

  TU
31.1.2020 20.00 - 02.00 Školní ples Společenské centrum Bonaparte  
5.2. 2020 13,00 - 14,00 Karneval s klaunem gymnastický sál ZŠ všechna oddělení ZŠ
3.-5.2.2020   Výukový pobyt Krásensko žáci 6. roč. - 1. turnus
5.-7.2.2020   Výukový pobyt Krásensko žáci 6. roč. - 2. turnus
8.2.-14.2.2020   Zimní lyžařský kurz Horní Bečva VII.C + výběr 7. roč.
17.-21.2.2020   Jarní prázdniny    
7.4.2020

15.00 - 17.00

15.15 - 17.15

Schůzky s rodiči:

1. stupeň (1. - 5. ročník)

2. stupeň (6. - 9. ročník)

zákonní zástupci
14.-15.4.2020   Příjmačky na SŠ   žáci 9. ročníku
16.-17.4.2020   Příjmačky na SŠ   žáci 5. ročníku
20.4.2020 14.00 Pedagogická rada divadelní sál pedagogičtí pracovníci
23.4.2020 15.15 Talentovky do sportovní třídy tělocvičny ZŠ žáci 5. ročníku
         
         

 

Kontakt

  • Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
    Komenského náměstí 495
    684 01 Slavkov u Brna