Neděle 23. 2. 2020

Úřední deska

Rozvrh a známky si můžete zkontrolovat i na Vašem mobilním zařízení. Pokud máte iPad, iPhone nebo zařízení s OS Android, můžete si stáhnout nativní aplikaci pro Vaše zařízení. Pro více informací klikněte zde.


Kritéria pro přijetí do sportovní třídy ve školním roce 2020 -2021 

Informace pro rodiče
Kritéria pro přijetí
Přihláška


 

Výroční zpráva za rok 2018/19 (vyvěšeno 29.9.2019)
MÍSTNÍ AKČNÍ PLÁN II rozvoje vzdělávání v ORP Slavkov u Brna - kalendář akcí 

 

Informace pro cizí strávníky

Upozorňujeme cizí strávníky, že se cena obědů od 1.3.2020 navyšuje na 66Kč.

Monika Boubínová
Vedoucí jídelny

Seznam novinek

Kalendář

termín  čas  akce  kde  zúčastní se
Út 1.10. celý den Výukový program ZOO Brno VI.A,B
St 2.10. celý den Procházka městem s pověstmi Brno V.A
Čt 3.10. celý den Procházka městem s pověstmi Brno V.B
Pá 4.10. celý den KK přespolní běh Hodonín postupující z OK
Út 8.10. celý den Výukový program IPS Vyškov IX.B
St 9.10. celý den Výukový program IPS Vyškov IX.C

Čt 10.10.

7.00 - 15.00 h Sběr papíru u ZŠ ve Svojsíkově parku celá škola
Út 15.10. 15.00 h Ukázková hodina pro rodiče žáků 1. ročníku I.A, I.B
Čt 17.10. 9, 10, 11 h Výchovný koncert - Réva gymn. sál školy celá škola
Pá 18.10. celý den Výukový program - Čarovné býlí Rozmarýnek II.A, B
Po 21.10. celý den Dopravní výchova Dopravní hřiště Vyškov IV.A
Út 22.10. od 8.00 h Vánoční fotografování přihlášení žáci
St 23.10. celý den Dopravní výchova Dopravní hřiště Vyškov IV.B
Čt 24.10.   Veletrh vzdělávání Vyškov 9. roč.
Čt 24.10. 8.55 - 10.45 Budeme čtenáři - MAP 1. roč.
Út 29.10-St 30.10.   Podzimní prázdniny    
31.10. celý den Výukový program ZOO Brno VI.C,D
1.11. celý den Výstava minerálů Tišnov 9. roč.
12.11. celý den Výukový program ZOO Brno VIII.A, B
12.11.

 

15.00 - 17.00

15.15 - 17.15

Schůzky s rodiči:

1. stupeň (2. - 5. ročník)

2. stupeň (6. - 9. ročník)

zákonní zástupci
13.11. celý den Pasování čtenářů DS 2. roč.
14.11. celý den Výukový program IPS Vyškov IX.A
14.11. 13,00 - 14,00 Workshop MAP - OZOBOTI ŠD - 2. oddělení ŠD - 2. oddělení
15.11. 13,00 - 14,00 Workshop MAP - OZOBOTI ŠD - 4. oddělení ŠD - 4. oddělení
18.11. celý den Výukový program ZOO Brno VII.A, B
20.11. 8.55 -9.40 Čas proměn - výukový program dívky 7. roč.
20.11. 10.00 - 12.30 Bát, či nebát se...? - výukový program - rizikové faktory IX.A, B, C
27.11. 13,30 - 14,30 Čertoviny gymnastický sál 1. oddělení
29.11. 10.55 - 12.35 Šk. kolo olympiády v ČJ 6.D vybraní žáci 8. a 9.roč.
29.11. 8,00 - 11,40 Projektový den: Bitva u Slavkova knihovna 2. a 3. ročníky
2.12. 10,00 - 11,40 Výukový program Napoleon zámek VIII.C
2. 12. 8,00 - 11,40 Postupné testování žáků - školní úspěšnost I.A žáci I.A
3. 12. 8,00 - 11,40 Postupné testování žáků - školní úspěšnost I.B žáci I.B
3.12. celý den Projekt - Německé zemské gymnázium Brno VIII.A
5.12.

8.30 - 9.30

10.15 - 11.15

11.45 - 12.45

Anglické divadlo Společenský sál Bonaparte

3. - 5. roč.

třídy 2. stupně

třídy 2. stupně

6.12. od 8,00 Mikuláš na 1. stupni třídy 1. stupně žáci 1. stupně
6.12. 13,00 - 14,00 Workshop MAP - OZOBOTI ŠD - 6. oddělení ŠD - 6. oddělení (Tyršova)
11.12. 13,00 - 14,00 Workshop MAP - OZOBOTI ŠD - 3. oddělení ŠD - 3. oddělení
12.12. 15.00 - 17.00 Vánoční setkání s přáteli školy celá škola
13.12. 13,00 - 14,00 Woklshop MAP - OZOBOTI ŠD - 1. oddělení ŠD - 1. oddělení
16.12. 13,30 - 14,30 Workshop MAP - OZOBOTI ŠD -. 5. oddělení ŠD - 5. oddělení
17.12. celý den Okresní kolo ve florbale starší dívky Rousínov  
19.12. celý den Mravencovo desatero, Sojčí lumpárny - výukový program Jezírko I.A, III.A
19.12. 13,00 - 14,30 Vánoční besídka s nadílkou ŠD - 1. - 6. oddělení 1. - 6. oddělení ŠD
20.12. celý den Sportovní olympiáda tělocvičny 2. stupeň
20.12. 10.00 Filmové představení - Dumbo SC Bonaparte 1. stupeň
23.12.2019 - 3.1.2020   Vánoční prázdniny   celá škola
7.1.2020

15.00 - 17.00

15.15 - 17.15

Schůzky s rodiči:

1. stupeň (1. - 5. ročník)

2. stupeň (6. - 9. ročník)

zákonní zástupci
7.1. 2020 16,00 Schůzka - kariérové poradenství knihovna zákonní zástupci vycházejících žáků
7.1. 2020 17,15 Schůzka - VP Krásensko - 6. roč. knihovna zákonní zástupci zúčastněných žáků
7.1. 2020 17,15 Schůzka LVVZ - 7. roč. divadelní sál školy zákonní zástupci zúčastněných žáků
10.1.2020 celý den Mravencovo desatero, Sojčí lumpárny Jezírko I.B, III.B
10.1.2020 17.00 Exhibice Glitter Stars sportovní hala ZŠ  
17.1.2020 13,30 - 14,30 Netradiční zimní olympiáda sportovní hala ZŠ 3.,4. a 5. oddělení ŠD
21.1.2020 celý den KK - ČEPS CUP ve florbale Brno postupující žáci 1. st.
22.1.2020 13,30 - 14,30 Netradiční zimní olympiáda gymnastický sál ZŠ 1. oddělení
23.1.2020 celý den KK ve florbale sportovní hala ZŠ postupující děvčata 8. a 9. roč.
27.1.2020 14.00 Pedagogická rada divadelní sál pedagogičtí pracovníci
29.1.2020 7,30 - 11,00 Výukový program - Cesta sluneční soustavou planetárium Brno V.A, V.B
30.1.2020 13,00 - 14,00 Netradiční zimní olympiáda malá tělocvična ZŠ 2. oddělení
30.1.2020  

Vysvědčení za 1. pololetí

1. stupeň - konec výuky - 11,40

2. stupeň - konec výuky - 12,35

  TU
31.1.2020 20.00 - 02.00 Školní ples Společenské centrum Bonaparte  
5.2. 2020 13,00 - 14,30 Karneval s klaunem gymnastický sál ZŠ všechna oddělení ZŠ
3.-5.2.2020   Výukový pobyt Krásensko žáci 6. roč. - 1. turnus
5.-7.2.2020   Výukový pobyt Krásensko žáci 6. roč. - 2. turnus
8.2.-14.2.2020   Zimní lyžařský kurz Horní Bečva VII.C + výběr 7. roč.
17.-21.2.2020   Jarní prázdniny    
25.2. 2020   Olympiáda - zeměpis kat. B Vyškov vybraní žáci
26.2. 2020   Olympiáda zeměpis kat.C Vyškov vybraní žáci
11.3.2020 13,00-14,30 Družina má talent gymnastický sál všechna oddělení ŠD
7.4.2020

15.00 - 17.00

15.15 - 17.15

Schůzky s rodiči:

1. stupeň (1. - 5. ročník)

2. stupeň (6. - 9. ročník)

zákonní zástupci
14.-15.4.2020   Příjmačky na SŠ   žáci 9. ročníku
16.-17.4.2020   Příjmačky na SŠ   žáci 5. ročníku
20.4.2020 14.00 Pedagogická rada divadelní sál pedagogičtí pracovníci
23.4.2020 15.15 Talentovky do sportovní třídy tělocvičny ZŠ žáci 5. ročníku
         
         

 

Kontakt

  • Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
    Komenského náměstí 495
    684 01 Slavkov u Brna