Čtvrtek 28. 3. 2024

Elektronické objednávky obědů a jídelníčky

http://strav.nasejidelna.cz/0114/faces/login.jsp (nebo www.zskomslavkov.cz >> Jídelna
Manuál: Objednávání a odhlašování obědů přes internet

Monika Boubínová - vedoucí jídelny
tel.: 515 534 921, mob.: 734 262 957
email: jidelnazskomslavkov.cz

Informace rodičům – přihlášky na stravování

Podmínkou účasti na školním stravování je odevzdání vyplněné přihlášky na stravování, která vám bude zaslána v průběhu měsíce července na mail. Na přihlášce budete mít číslo účtu, variabilní symbol, přihlašovací údaje k internetovému přístupu na obědy. Vyplněnou přihlášku pošlete na jidelna@zskomslavkov.cz. Platí jen pro žáky budoucích prvních tříd ZŠ Komenského.

Po uhrazení stravného, první platba bude 20.8. na účet školy, vám bude aktivována ISIC karta /nemusíte navštívit kancelář školní jídelny/. ISIC kartu vám rozdá třídní učitel první den školy. Pokud nebudete mít zájem o některé obědy nebo svačinky, tak si sami stravu zrušíte. /manuál je na www.zskomslavkov –jidelna/. Systém nefunguje pokud není zaplacena strava.

Budoucí žáci prvních tříd  a noví žáci ZŠ Tyršova se dostaví od 28.8. od 8,00 -14,30h do školní jídelny osobně, s dostatečným finančním obnosem a vše vyřídíme na místě.

PŮVODNÍ STRÁVNÍCI, kteří se již stravovali, pošlou zálohovou platbu k 20.8.2023 na měsíc září 2023, variabilní symbol zůstává stejný z minulého školního roku.

Podrobnější informace o ceně stravy, odhlašování obědů, vnitřní řád školní jídelny je na webových stránkách školy.