Sobota 20. 10. 2018

Učivo a pomůcky

Školní pomůcky

Seznam pomůcek do 2. ročníku

- sešity: 10 x č. 512, 1 x 520, deníček na úkoly, linkovaný blok A5, 2x sešity s pomocnými linkami,
- tužky č. 1, 2, 3, ořezávátko, guma, pravítko dlouhé 20 nebo 30 cm, folie (průsvitka) velikosti A5, mazací tabulka a fix,
- do TV: cvičební úbor, tenisky na ven, cvičky do tělocvičny, pytlík na úbor,
- do VV: vodové barvy, temperové barvy (10 ks), 2 kulaté štětce č. 6 a 8, plochý štětec široký, voskovky, pastelky (vše nejlépe české výroby), plastelína, kelímek na vodu, ubrus na lavici, hadřík, nůžky, lepidlo v tyčince Kores. Vše podepsat!
- ostatní pomůcky: obaly na učebnice a sešity, ručník, přezůvky do třídy.

Seznam pomůcek do 3. ročníku

- sešity: 15 x č. 523, notový sešit, 1 x č. 440, deníček na úkoly, linkovaný trhací blok,
- tužky č. 1, 2, 3, ořezávátko, pravítko dlouhé 30 cm, trojúhelník s ryskou, folie (průsvitka) velikosti A5, mazací tabulka a fixa,
- do TV: cvičební úbor, tenisky ( cvičky ), pytlík na cvičební úbor, v měsíci září budeme chodit cvičit ven a je potřeba mít obuv na ven i do tělocvičny,
- do VV: vodové barvy, temperové barvy ( 10 kusů), 2 kulaté štětce č. 6 a 8, plochý štětec široký, voskovky, pastelky (vše nejlépe české výroby), kelímek na vodu, ubrus na lavici, hadřík, nůžky, lepidlo v tyčince Kores, paletu,
- ostatní pomůcky: obaly na učebnice a sešity, ručník, přezůvky do třídy.
Vše podepsat nebo označit.
- 1x toaletní papír, 1 x 10 kusů papírových kapesníků, 1 x balení papírových utěrek

Seznam pomůcek do 4. ročníku

- sešity: 5x 523, 10x 524, 1x 440, linkovaný trhací blok
- tužky č. 1, 2, 3, guma, ořezávátko, pravítko dlouhé (30cm), trojúhelník s ryskou, kružítko, lenoch s linkami, folie velká, pero,
- do VV: vodové barvy, temperové barvy (10ks), štětce - kulatý č.6 a 8, plochý štětec široký, kelímek na vodu, ubrus na lavici, české voskovky a pastelky, fixy, hadřík, nůžky, lepidlo tuhé v tyčince,
- do TV: cvičební úbor - tričko, tepl. souprava, tenisky,
- ostatní pomůcky: Obaly na všechny učebnice a sešity, boční kapsář k lavici, přezůvky, ručník.

Seznam pomůcek do 5. ročníku

- sešity 6 x 524, 7 x 544, 1 x 440, 1 x deníček,
- pravítko 30cm, trojúhelník s ryskou, kružítko, pentilku nebo tužku č.3, velký lenoch s linkami,
- do VV - lepidlo Kores v tyčince, nůžky, gumu, obyč. tužku, pastelky, fixy, vodové barvy, tempery (10ks), 3 štětce (1plochý, 2 kulaté - č.6 a 8), kelímek na vodu, hadřík, ubrus nebo fólii,
- ručník (řádně označený),
- boční kapsář na lavici,
- přezůvky,
- do TV - tričko, kraťasy, teplákovou soupravu, sportovní obuv,
- 1 toaletní papír.

Seznam pomůcek do 6. ročníku

Český jazyk - sešity nenadepisovat!!
  - 1 ks číslo 424 - kontrolní slohové práce
  - 2 ks číslo 544 - kontrolní diktáty, mluvnice
  - 2 ks číslo 524 - sloh, literatura
  - jakýkoli trhací blok na koncepty, pětiminutovky atd.
Anglický jazyk - sešity nenadepisovat!!
  - 2 ks číslo 524
  - 1 ks číslo 520
Informatika - velký linkovaný sešit (ponechat až do 9. ročníku)
Fyzika - 1 ks číslo 465 a 1 ks číslo 520
Dějepis - malý linkovaný sešit (544 nebo 564), nedopsaný pak ponechat do dalšího ročníku.
Občanská výchova - velký nelinkovaný sešit (460).
Výtvarná výchova - žáci přispívají na pomůcky částkou 200,- Kč. Za tyto peníze jim nakoupíme všechny potřebné pomůcky. Žáci si nosí do hodin pouze tužku č. 1, nůžky, ořezávátko, gumu, hadr a převlečení.
Tělesná výchova - cvičební úbor = trenky, triko, tenisky do haly, na podzim a na jaře chodíme ven = navíc mikina, tepláky a druhé boty.

Seznam pomůcek do 7. ročníku

Fyzika - 1 ks číslo 465 a 1 ks číslo 520
Dějepis - malý linkovaný sešit (544 nebo 564), žáci pokračují v již zavedených sešitech.
Občanská výchova - velký nelinkovaný sešit (460), nedopsaný pak ponechat do dalšího ročníku.

Seznam pomůcek do 8. ročníku

Chemie - 1 ks číslo 540 a 1 ks číslo 520
Výtvarná výchova - žáci přispívají na pomůcky částkou 150,- Kč. Za tyto peníze jim nakoupíme všechny potřebné pomůcky. Žáci si nosí do hodin pouze tužku č. 1, nůžky, ořezávátko, gumu, hadr a převlečení.

Seznam pomůcek do 9. ročníku

Chemie - 1 ks číslo 540 a 1 ks číslo 520
Výživa a potraviny - velký linkovaný sešit. Platí pouze pro žáky, kteří mají tento volitelný předmět!
Technické kreslení - platí pouze pro žáky, kteří mají tento volitelný předmět! Velký nelinkovaný sešit, pravítko trojúhelník s ryskou, pravítko rovné 30 cm, kovové kružítko, 1ks mikrotužka 0,5 mm, tvrdost B, 1ks mikrotužka 0,5 mm, tvrdost F nebo H, úhloměr, šablona písmen 0,5 cm.