Neděle 22. 10. 2017

Elektronické objednávky obědů a jídelníčky

Základní informace pro strávníky

Strávníci si mohou vybírat ze dvou druhů jídel, přihlašování a odhlašování obědů si provádí sami na terminálu, který je umístěn u vchodu do jídelny, nebo elektronicky přes internet, přístupové heslo a jméno přidělí rodičům vedoucí stravování. Rodiče si mohou zkontrolovat, jestli si dítě odebralo oběd či nikoliv a stav svého konta.
Stravné se platí, jako doposud, dopředu na každý měsíc. Pokud nebude strava zaplacena, výdajový terminál nevpustí strávníka na oběd. Pro vydání oběda musí mít strávník čip, za který složí zálohu 150 Kč. Na konci školního roku, pokud se již nebude stravovat v následujícím roce, čip odevzdá a záloha mu bude vrácena. Opustí-li strávník školu, je nutné čip neprodleně vrátit. Při nevrácení čipu nejpozději do konce školního roku /31.8./ propadá záloha a čip je deaktivován.
Strávníci se řídí řádem školní jídelny, který je vyvěšen ve vestibulu u jídelny nebo na našich webových stránkách.

Odhlašování obědů

Při nemoci se obědy odhlašují nejpozději první den nemoci telefonicky na číslech 515 534 921, 734 262 957 nebo mailem na  jidelna@zskomslavkov.cz. Oběd do jídlonosiče se vydává pouze první den nemoci od 11.00 h do 11.30 h v jídelně. K vydání oběda je nutné mít čip, jinak oběd nebude vydán. Dodržujte, prosím, výše uvedený čas, protože později se obědy vydávají pro žáky školy. Neodhlášené obědy propadají za plnou cenu 58 Kč dle vyhlášky o školním stravování.

Výše stravného a způsob úhrady

Stravné se platí výhradně přes účet (bankovním převodem) nebo složenkou. V bance si klient zadá trvalý příkaz ke srážkám v celkové hodnotě měsíční stravy 600 Kč (oběd) a 200 Kč (svačinka odpolední), 250 Kč (dopolední svačinka) vždy k 20. dni v měsíci dopředu. Pokladní hodiny u vedoucí stravování jsou posledních pět dní v měsíci od 8.00 – 14.30h. Platbu přes bankovní účty nebo složenky lze provést až po dohodě s vedoucí stravování, která strávníkovi přidělí variabilní symbol. Bez variabilního symbolu na platbě není možné identifikovat plátce a obědy nebudou vydány. Vyúčtování stravného je 1 x ročně, a to do 20. července. Platby o prázdninách je vhodné pozastavit.
Každý strávník musí vyplnit přihlášku ke stravě a odevzdat vedoucí stravování.
V případě změny účtu je nutné vyplnit novou přihlášku.

Cena obědů se stanoví podle věku strávníka (data narození), vyhláška č.107/2005 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Ceny jsou platné od 1. 9. 2017

Přesnídávka do 6 let  9 Kč