Úterý 17. 7. 2018

Kalendář

Krásné prázdniny, hodně sluníčka a pohody přejeme všem našim žákům a jejich rodičům.

Sejdeme se zase v pondělí 3. září a zahájíme tak nový školní rok 2018/19.

INFORMACE PRO STRÁVNÍKY (vyvěšeno dne 11.7.2018)

Stravné pro NOVÉ STRÁVNÍKY začínáme vybírat 27.8.2018 od 7.00 do 14.30 každý pracovní den. Zájemci se dostaví  s dostatečným finančním obnosem (cena stravy, čipu – zde), kde si uhradí hotově obědy (600 Kč), svačinky (250 Kč dopolední, 200 Kč odpolední), čip (150 Kč), následující platby budou již bezhotovostní. Veškeré informace budou předány při prvním kontaktu v kanceláři školní jídelny.
PŮVODNÍ STRÁVNÍCI, kteří se již stravovali v loňském školním roce, pošlou zálohovou platbu k 20.srpnu 2018 na měsíc září 2018, variabilní symbol zůstává stejný z minulého školního roku.

Monika Boubínová
vedoucí stravování

Prázdninový školní golf v GC Austerlitz (vyvěšeno 30.6.2018)

Jako tradičně o prázdninách pořádá naše škola ve spolupráci s GC Austerlitz prázdninový golf pro žáky ZŠ Komenského Slavkov, letos nově i ZŠ Tyršova.

Volné lekce budou za pěkného počasí ve středu - 9.00 - 10.30h

Začínáme ve středu 4. července, sraz bude na drivingu u výdeje míčů.

Tréninkové lekce budou probíhat na GC Austerlitz a v Akademii zámeckého parku.

Vše potřebné je zdarma - hrací plochy, hole i míče!!

Pro případ zrušené lekce (vyjma počasí) – minimálně 24h dopředu bude známo, že se lekce ruší. Tato informace bude uveřejněna v EDUPAGE na nástěnce školy.

Bližší informace u p.uč. Mgr. Petra Žižlavského, pište na kontakt v EDUPAGE nebo mail zizlator@gmail.com

Prosím zájemce, aby mi zprávou nebo na mail nebo SMS napsali jméno dítěte (+ třídu a jeho výšku), které se zúčastní prázdninového golfu. Budu mít na Vás kontakt a případné zrušení lekce (špatné počasí, moje dovolená apod.) se dozvíte ode mě přímo.

Mgr. Petr Žižlavský

Kurz angličtiny s rodilým mluvčím (vyvěšeno 30.6.2018)

Ve školním roce 2018/2019 nabízíme ve spolupráci s Jazykovým studiem Engbrno kurzy angličtiny s rodilým mluvčím. Výuka by začínala ve 14.00 hodin, den záleží na domluvě s lektorem. Žáci by měli možnost procvičit si výslovnost, slovní zásobu a znalosti gramatiky. Podrobnosti zde.

Naše škola není pořadatelem tohoto kurzu. Přihlášky můžete podávat poslední týden v srpnu a začátkem září na adrese lenkazaleska@zskomslavkov.cz .

Seznam novinek

Aplikace EduPage pro mobilní uživatele

Rozvrh a známky si můžete zkontrolovat i na Vašem mobilním zařízení. Pokud máte iPad, iPhone nebo zařízení s OS Android, můžete si stáhnout nativní aplikaci pro Vaše zařízení. Pro více informací klikněte zde.