Pátek 26. 4. 2024

mob.: 728 409 035
email: vladimirjanacekzskomslavkov.cz

Základní informace

Ředitelství ZŠ Komenského nabízí všem zájemcům pronájmy sportovních zařízení a učeben naší školy. Všichni zájemci si mohou po dohodě se správcem haly (kontakt zde) domluvit ve volných termínech pronájem haly. Pokud máte zájem o pronájem některého sportovního zařízení a chcete získat informace o volných termínech, nahlédněte do rozpisu pronájmu tělocvičen (odkaz výše). K dispozici je velká hala, gymnastický sál a tělocvična na staré budově. Velká hala s umělým povrchem a podlahovým vytápěním je určena pro míčové sporty, jako jsou fotbal, florbal, basketbal, tenis, aerobik, tance, kalanetiku a jiné sporty. Hala je ozvučena 6 reproduktory. Malá hala je vhodná pro aerobik, tance a podobné pohybové aktivity. Malá hala je také s ozvučením.

Rozměry tělocvičen

Velká hala š 22,7 x d 38,2 x sv 10,3 (kv 4,0)
Gymnastický sál š 14,9 x d 17,7 x v 5,9
Malá tělocvična ve staré budově š 7,90 x d 14,8 x v 4,9

Pokud si dohodnete se správcem haly termín pronájmu některého ze sportovních zařízení, vyplňte prosím Objednávku pronájmu sportovních zařízení a učeben. Vyplněnou objednávku odevzdejte osobně správci haly, případně ji pošlete do školy jiným způsobem (poštou na adresu školy, faxem do ředitelny, e-mailem správci haly). Veškeré kontakty najdete zde.

Halu a tělocvičny lze využít i pro rodinné sportování. Nabídka se týká odpoledního i večerního provozu a dnů pracovního volna dle vašeho zájmu.

Ceny pronájmu

Učebna 120,-Kč/h